ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019-20

Vážení rodiče a žáci, dovolte mi Vás přivítat v novém školním roce 2019-20.

Zahájení školního roku začne v pondělí 2. září 2019 od 13.00 hod.

Domluva rozvrhů hodin probíhá v pondělí-úterý 2.-3. září od 13.00 do 17.00 hod.

Individuální výuka v hudebních nástrojích začíná od středy 4. září.

Kolektivní výuka - Hudební nauka, Pěvecké sbory, Soubory, Výtvarná tvorba a Tanec začíná od pondělí 9. září.

Školné prosím hraďte do termínu 15.9.2019 převodem na základě zaslaného platebního příkazu.

Prosím Vás o trpělivost, vzhledem k možným změnám Rozvrhů hodin v Základních školách budeme možná muset některé časy hromadné výuky mírně upravit.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo informací se neváhejte prosím obrátit na své vyučující nebo na mne.

Letošní školní rok bude v duchu oslav 70. výročí založení školy a s tím související řada kulturních akcí na Podbořansku. Věřím, že se Vám i letos bude u nás líbit, to vše v duchu renovací školy a vizi plánované stavby nové budovy ZUŠ.

Přeji Vám pohodový konec léta, dobrý školní rok a těším se na spolupráci s Vámi.

S úctou za kolektiv ZUŠ Bc. Martin Říhovský, dipl. um.

ředitel ZUŠ Podbořany, okres Louny